For å f-fo.å til et såpass stort arrangement som et Nordnorsk Mesterskap er så krever det dugnadsinnsats fra alle i klubben, både utøvere og foresatte.
Over 500 kamper skal spilles i Bankgatahallen 25.–26. mars på de 16–18 bordene vi setter opp. Det er strålende påmelding fra klubbens medlemmer og det er fantastisk, muligens har vi aldri vært flere deltakere fra egen klubb i ett og samme stevne, fra de fire andre aktive nordnorske klubbene kommer det 35 utøvere.

Dugnadslista finner dere her (Excel).

Dugnadsliste PDF

Det ligger mange timers forberedelse av de stevneansvarlige på planleggingen og på resten så må alle bidra. Alle må bidra på rigging og nedrigging, bortsett fra de som baker kaker, de slipper enten opp- eller nedrigging. Dugnaden her er med på å skaffe klubben økonomi til å kunne fortsette å utvikle klubben vår videre.

Må be alle om tilbakemelding på at dugnadsinfoen er mottatt. Er det kantinevakter som ikke passer, bytt med andre.

Ellers fint om dere foresatte melder dere på sjåførklassen, det er gøy. Her kan dere melde dere på i hallen inntil en halvtime før klassestart.

Ellers alt om mesterskapet her.

Mer info følger på denne siden.